بیوگرافی تانر اولمز بازیگر محبوب ترکیه ای + عکس

تانر اولمز بازیگر محبوب و توانمند مرد ترکیه است که در تاریخ ۹ اوت ۱۹۸۶ در شهر تونجلی به دنیا آمد. او به خاطر بازی در نقش دکتر فرخ در سریال تلویزیونی پرطرفدار “سریال دکتر معجزه گر” شناخته شده است. تانر اولمز با استعداد و علاقه زیادی به هنر نمایشی، با حضور در انواع نقش‌های مختلف در فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی، توانسته است محبوبیت و شهرت بسیاری را در کشور خود و حتی خارج از مرزهای ترکیه کسب کند.

بیشتر بخوانید:

تانر از آن زمان که وارد مدرسه راهنمایی شد، عاشق بازیگری بود و همیشه به دنبال فرصت‌هایی برای نمایش استعداد خود بود. او با حضور در تئاتر مدرسه، توانست علاقه‌اش به بازیگری را به واقعیت تبدیل کند و از آن زمان به عنوان یک بازیگر جوان و استعدادمند شناخته شد. مهاجرت به شهر استانبول، او را به یک جامعه جدید و فرهنگی متنوع برد که باعث شد تا او در مسیر حرفه‌ای خود به موفقیت‌های بیشتری دست یابد.

عکس تانر اولمز

عکس تانر اولمز

زمانی که تانر جوان بود، زندگی او پر از حضور خانواده بزرگش بود. با مهاجرت پدر و مادرش به سوئیس، او به همراه پدر بزرگ و مادر بزرگش زندگی می کرد و این تجربه برایش بسیار مهم و مفید بود. دوری از برادر کوچکترش، موکسی، زمانی که تقریبا 4 سال از هم دور بودند، او را به ویژه به دوباره ارتباط با خانواده و ارزش قرار دادن آنها ترغیب کرد. موکسی عاشق ورزش فوتبال است و با تانر رابطه صمیمانه ای دارد. او همچنین علاقه زیادی به تماشای برنامه های تلویزیونی در زمینه آشپزی دارد و این علایق مشترک آنها را به یکدیگر نزدیکتر کرده است.

بیوگرافی اجه چشمی اوغلو

بیوگرافی اجه چشمی اوغلو

آغاز فعالیت تانر اولمز در تئاتر

تانر اولمز از جوانی به عنوان یک دانش آموز دبیرستانی با علاقه به تئاتر شروع به بازی کرد و در نمایش A Dream Midsummer Nights شکسپیر نقش ایفا کرد. پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه دولتی استانبول در رشته تئاتر، وی به عنوان بازیگر در فیلم ها، سریال ها و تبلیغات تجاری مختلف حضور پیدا کرد. تانر اولماز همچنین با برندهای معروفی همکاری کرده است، از جمله Ulker Albeni، Ulker Sunny و Piyale Pigafest. او با استعداد و تلاش خود توانسته است جایگاه خود را در صنعت تئاتر و فیلم تثبیت کند و موفقیت های بسیاری را به دست آورد.

بازیگر نقش فرمان در دکتر معجزه گر

بازیگر نقش فرمان در دکتر معجزه گر

آغاز کار بازیگری تانر اولمز

تانر اولماز از همان زمانی که در هنرستان حضور داشت، در صنعت تلویزیون فعالیت خود را آغاز کرد و در سریال محبوب کاپالیکارسی در نقش گایابتین به چشم می‌خورد. او پس از آن در سریال Altinlari شبکه ATV استانبول حضور یافت و از سال 2005 تاکنون توانسته است با بازی‌هایش موفقیت بیشتری را برای خود به ارمغان بیاورد. تانر در اوایل دهه 2000 نیز در سریال‌های دیگری همچون بازار بسته و جزر و مد بازی کرده است و به عنوان یک بازیگر پرطرفدار و موفق شناخته شده است.

تانر اولماز، بازیگر ترکیه‌ای، اعتقاد دارد که شهرت و موفقیتش را به بازی در سریال محبوب “طلاهای استانبول” مدیون است. این سریال در سال 2011 به روی آنتن رفت و باعث افزایش قابل توجهی در تعداد مخاطبان و طرفداران او شد. اما وقتی در سال 2018 در فیلم موسیقی مسلم به ایفای نقش برادر شخصیت اصلی این فیلم پرداخت، توانست با بازی بی‌نظیر خود، همه را شگفت‌زده کند. داستان این فیلم دربارهٔ زندگی خواننده معروف ترکیه‌ای، مسلم گورسس، است که تانر اولماز در نقش برادر او، به نام احمد آکباش، بازی کرد.

عکس تانر در سریال رامو

عکس تانر در سریال رامو

بازی تانر اولمز در سریال معجزه دکتر

سریال معجزه دکتر با بازی تانر در نقش علی وفا، یکی از سریال های پرطرفدار ترکیه است که توانسته است با موضوع جذاب و بازی برجسته بازیگران، مخاطبان بسیاری را به خود جلب کند. نقش پزشکی که دارای سندروم اوتیسم ساوانت است، چالش های زیادی را برای بازیگر داشته و تانر با تلاش و استعداد خود توانسته است این نقش را به خوبی ایفا کند. این مجموعه به لطف بازی برجسته تانر و داستان جذاب خود، توانسته است به موقعیت برتری در بین سریال های ترکیه دست یابد و هواداران زیادی را به خود جذب کند.

 

کلمات کلیدی:

ارکان کولچاک کوستندیل / سریال دکتر معجزه گر چند قسمت است / ازو در دکتر معجزه گر / خلاصه سریال دکتر معجزه گر

دیدگاهتان را بنویسید