0
» سلامتی » اطلاعات دارویی » قرص آنتوم : قرص پایین آورنده چربی خون
اطلاعات دارویی

قرص آنتوم : قرص پایین آورنده چربی خون

اردیبهشت 15, 1403 ۰25

قرص آنتوم یک قرص پایین آورنده چربی خون است که ترکیبات گیاهی از جمله دانه و برگ شوید، عصاره‌های حاصل از ریشه و گل کاسنی، برگ شاهتره و لیمو عمانی را در خود جای داده است. این قرص با روش کاملا علمی تهیه و فرموله شده است و آزمایشات بالینی اثرات مثبت آن بر پایین آورنده چربی خون را تائید کرده است. ترکیبات موجود در آن موجب افزایش ترشحات صفرا، کوارستین و لاکتوکوپیکرین می‌شوند و اثر مهارکنندگی بر آنزیم‌های لیپوکسیژناز را دارند.

بیشتر بخوانید:

  1. قرص والساکور (والسارتان) – داروی ضد فشار خون بالا
  2. قرص سینوریپا : کنترل قند خون در دیابت نوع ۲
  3. قرص والزومیکس ؛ کاهش فشار خون و درمان پرفشاری خون

همچنین عصاره شاهتره موجود در این محصول، جلوگیری از تشکیل سنگ‌های صفرا را نیز تضمین می‌کند. این قرص حاوی مواد موثره‌ای نظیر روغن‌های فرار نظیر کاروون، لیمونن، گلیکوزید تلخ لاکتوکوپیکرین، آلکالوئید، پروتوپین و هسپریدین می‌باشد.

قرص آنتوم برای لاغری

قرص آنتوم برای لاغری

ویژگی های قرص آنتوم

پایین آورنده چربی‌های خون، شامل کلسترول و تری گلیسیرید، می‌تواند در پیشگیری و درمان کولیک‌های صفراوی و آترواسکلروز موثر باشد. این ترکیبات گیاهی که در این محصولات وجود دارند، به عنوان یک روش طبیعی و کم خطر برای کاهش سطح چربی‌های خون شناخته شده‌اند و می‌توانند بهبودی در سلامتی قلب و عروق داشته باشند. استفاده از این محصولات می‌تواند به افراد کمک کند تا سطح چربی‌های خون خود را کنترل کرده و بیماری‌های قلبی و عروقی را پیشگیری کنند.

عوارض قرص آنتوم

عوارض قرص آنتوم

چطور مصرف کنیم

روزی سه بار باید دارو را مصرف کنید، هر بار دو تا سه قرص به همراه یک لیوان آب. این دستورالعمل مهم است به منظور اطمینان از مصرف صحیح دارو و جلوگیری از هر گونه عوارض جانبی. حفظ روند مصرف داروها به موقع و به دقت می تواند به بهبود سریعتر و موثرتر بیماری کمک کند. بنابراین اهمیت داروها را درست از خوردن مقدار مناسب و به موقع آنها متوجه شوید.

قرص آنتوم و کبد چرب

قرص آنتوم و کبد چرب

لطفا دقت کنید

حساسیت‌های پوستی و فوتودرماتیت، لکه بینی در بعضی زنان و زرد شدن پوست (به ویژه کف دست و پا) در اثر مصرف طولانی مدت و یا بیش از دوز توصیه شده دارو گزارش شده است. مصرف همزمان آنتوم با ویتامین آ به علت غنی بودن گیاه شوید از بتاکاروتن (پیش ساز ویتامین A) باید با احتیاط و طبق نظر پزشک انجام گیرد. به علت احتمال ایجاد فوتودرماتیت به هنگام مصرف این دارو، از قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور خورشید اجتناب شود.

طریقه مصرف قرص شوید برای لاغری

طریقه مصرف قرص شوید برای لاغری

مصرف آنتوم با داروهای مدر نگهدارنده پتاسیم (به علت غنی بودن گیاه شوید از پتاسیم) باید با مشورت پزشک صورت گیرد. از مصرف طولانی مدت این دارو (بیش از یک سال) به علت بروز علائم مسمومیت با بتاکاروتن اجتناب شود. دارو درون جعبه دور از نور، در جای خشک و در دمای ۲۵ تا ۳۰ درجه سانتیگراد نگهداری شود. آنتوم باعث تشدید اثر سایر داروهای پایین آورنده چربی خون می‌شود. مصرف همزمان آنتوم با داروی متوکسی پسورالن ممنوع است. مصرف این دارو در دوران بارداری و شیردهی توصیه نمی‌شود. دارو دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات قرص آنتوم

دانه و برگ شوید، برگ کاسنی، برگ شاهتره و لیمو عمانی هر قرص حاوی ۲ تا ۴ میلی گرم کاروون است. کاروون یک ترکیب شیمیایی طبیعی است که دارای خواص ضد التهابی، ضد باکتریایی و ضد ویروسی می باشد. این ترکیبات گیاهی به عنوان داروهای طبیعی استفاده می شوند و می توانند در درمان برخی از بیماری ها و عوارض جانبی آنها موثر باشند. بنابراین مصرف این مواد گیاهی می تواند به بهبود وضعیت سلامتی کمک کند و به عنوان جایگزینی طبیعی و ایمن برای داروهای شیمیایی شناخته شود.

 

کلمات کلیدی:

فواید و عوارض قرص آنتوم / زمان مصرف قرص آنتوم / طریقه مصرف قرص آنتوم / قرص آنتوم برای لاغری نی نی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×